Upravit stránku

AVIA se ukázala v rámci AVIA ROAD SHOW v celé České a Slovenské republice

Minulý týden se AVIA vrátila z nejvýchodnějšího místa Slovenska z Humenné a tím zakončila AVIA ROAD SHOW, kterou jela v září a říjnu tohoto roku. AVIA ROAD SHOW navazovala na oficiální představení inovovaného vozu AVIA modelové řady D v emisní třídě EURO 6, které proběhlo v první půlce září. Nová AVIA INITIA se následně prezentovala na patnácti místech v České a Slovenské republice.

První prodané auto firmě Recycling - kovové odpady z Chotěboře

První vůz vyrobený v přeloučském areálu má již svého majitele, získala jej společnost Recycling - kovové odpady z Chotěboře. Jedná se o nový vůz AVIA D 120 INITIA s kontejnerovým nosičem v emisní třídě. Věříme, že pro našeho zákazníka bude vůz pomocníkem a efektivním nástrojem podnikání.

AVIA ROAD SHOW

AVIA vyráží za vámi. AVIA ROAD SHOW roztočí svá kola 12. září a zastaví se až 26. října. Najdete nás u svých dealerů AVIA, na sportovních akcích a možná i na silnicích a benzínkách.

Představení nového vozu AVIA

Přijďte se podívat do areálu AVIA do Přelouče. Den otevřených dveří u příležitosti představení nových vozů AVIA proběhne v pátek 8. září od 14 do 18 hodin v areálu AVIA, Tovární 1553.

Nový areál v Přelouči navštíví lidé z regionu

AVIA byla vždy neodmyslitelně spojena s místem - sídlem a provozovnou - v Letňanech. To je již minulostí. Nová histrorie oblíbených vozů AVIA se bude psát v Pardubickém kraji, konkrétně v Přelouči. Oficiální spuštění výroby se plánuje na podzim tohoto roku. I přesto bude mít veřejnost tohoto regionu možnost nakouknout do areálu při sektání s PharmDr. Jiřím Skalickým, Ph.D., poslancem Parlamentu ČR a členem výboru pro obranu.