Upravit stránku

RACING TEAM AVIA FUTURE je opět mistrem Evropy v Truck Trial.  O titulu Mistr Evropy se rozhodlo v závěrečném a do poslední chvíle napínavém závodě sezóny. Poslední závod z této série se konal v německém městě Strassberg / Zollernalbkreis od 9. - 10. 9.

Celkové umístění pro rok 2017 EUROPA TRUCK TRIAL kategorie II. je:

1. místo Racing Team Avia Future (CZ) s celkovým počtem 125 mistrovských bodů

2. místo Team Plein Gaz (F) s celkovým počtem 124 bodů

3. místo Gangs of Sud Est (F) s celkovým počtem 117 bodů

"Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám fandili, podporovali nás a pomáhali při závodech. Velké díky patří našim sponzorům, bez kterých bychom toto nemohli absolvovat! Vážíme si, že můžeme tímto způsobem reprezentovat nejen Českou republiku, ale i společnost Avia Motors s. r. o., která obnovuje svou výrobu a vrací se tak na český trh. Těšíme se na vás v příští sezóně.“

Bohouš a Katka – Racing Team Avia Future

Racing Team Avia Future pod záštitou CROSS CLUBU PŘELOUČ z. s. se jako už jediná česká posádka zúčastňuje mistrovství Evropy v TRUCK TRIALU. V roce 2007 získali poprvé titul mistrů Evropy, poté následovala řada druhých a třetích míst, až v roce 2016 se povedlo opět získat titul mistrů Evropy. A v roce 2017 posádka Bohumír Čáp z Přelouče (řidič), Kateřina Ventluková ze Skoranova (navigátorka) s vozem Avia A31 obhájili titul.