Upravit stránku

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám přinášíme informace o možnosti, jak jednoduše a bezplatně odevzdat své použité výrobky (pneumatiky, autobaterie-olověný akumulátor).

Spotřebitel má v systému nakládání s použitými výrobky zásadní roli. On je tím, kdo se rozhoduje, co s nimi udělá. Tyto použité nepotřebné výrobky nepatří do kontejnerů na komunální ani na jiný odpad.

Zpětný odběr použitých pneumatik

Použité pneumatiky můžete bezplatně odevzdat na místech zpětného odběru pneumatik zřízených kolektivním systémem ELTMA. Bližší informace o místech zpětného odběru použitých pneumatik naleznete na internetových stránkách kolektivního systému www.eltma.cz.

 Zpětný odběr použitých autobaterií

Použité olověné autobaterie a akumulátory můžete bezplatně odevzdat v provozovně společnosti AVIA Motors, s.r.o., na adrese Tovární 1553, 535 01 Přelouč (Po-Pá: 8-16 hod) a na dalších místech zpětného odběru autobaterií zřízených společností Banner Baterie ČR, s.r.o. Bližší informace o místech zpětného odběru použitých autobaterií naleznete na internetových stránkách  https://www.bannerbatterien.com.