Upravit stránku

FLEXIBILITA:

Široká variabilita a velké množství konfigurací dělají z vozidel AVIA všestranného a užitečného pomocníka v nejrůznějších oblastech přepravy. Výběr ze tří verzí kabin, pěti délek rozvorů, dvou velikostí kol 17,5“ nebo 19,5“, tří výkonových verzí motorů a volby pohonu 4x2 a 4x4 umožnují každému najít to správné řešení.

EFEKTIVITA:

Efektivní využití vozidla a nízké celkové náklady vlastnictví jsou vždy na prvním místě. Vozy AVIA ve své kategorii disponují nejlehčími podvozky, a proto nabízí nejvyšší užitečné zatížení. Moderní motory Cummins s nízkou spotřebou pohonných hmot a dlouhým servisním intervalem přispívají k nízkým provozním nákladům nejnovějších modelů AVIA Initia. Možnost přepravit až 7 osob v kabině v kombinaci s možností pohonu 4x4 navíc umožní jízdu i v místech, kam se neplněpohonná vozidla nedostanou. To vše přispívá k vyšší efektivitě a šetří čas i peníze při vašem podnikání.

DOSTUPNOST:

Nabízíme snadnou dostupnost prodejních i poprodejních služeb díky síti autorizovaných dealerů a servisů nejen na území České republiky. Služba AVIA ROAD ASSITANCE je navíc dostupná každému a kdykoli to bude potřebovat a dotváří tak komplexní pojetí řešení přepravních potřeb našich zákazníků.

ZKUŠENOSTI:

Značka AVIA vznikla již v roce 1919 a s odkazem na tuto tradici vyrábíme i nová auto. Dlouholeté zkušenosti, praxe a kvalita jsou hodnoty, které vkládáme do každého vozidla.